Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,15 zł , zmiana od tamtej pory: 12,53%

Re: Beka z xyz

Zgłoś do moderatora
Czytałem ostatnio wypowiedzi dowódców Ukraińskich tych z frontu.
Najbardziej narzekają na to że ostrzał artylerii mają dozowany ( braki amunicji) , natomiast ruskie walą w nich non stop przez kila dni wystrzeliwując niesamowitą ilość pocisków po czym robią atak piechotą , czołgami i wozami bojowymi i patrzą czy będzie obrona czy już wszyscy zginęli. Jeżeli jest obrona to wznawiają ostrzał i tak bez końca.
Przy tak ciągłym i precyzyjnym ( pomagają im drony) ostrzale morale ukraińskich żołnieży też słabnie bo jest bardzo dużo ofiar.
Muszą wymieniać żołnieży bo po kilku dniach przy tak zmasowanym ostrzale psychicznie nie wytrzymują i wcale im się nie dziwię.
To jest przerażające i bardzo im współczuję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -0,42% 23,80 2023-03-24 15:48:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.