Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,15 zł , zmiana od tamtej pory: 12,53%

Re: Beka z xyz

Zgłoś do moderatora
Zawieszenie broni, to najgorsze co mogłoby się wydarzyć dla ukraińskiego państwa. Serio aż tak bardzo chcesz zarobić na Astarcie, że im tak źle życzysz?

Po pierwsze nie będą w stanie tak szybko odbudować szkód w infrastrukturze. po drugie gospodarka już jest w ruinie, więc czas gra na korzyść Rosji, bo ma większe zdolności uzupełniania strat. Po trzecie zawieszenie zostanie odebrane przez zachód jako przyzwolenie na poluzowanie Rosji, no bo skoro Ukraińcy nie chcą walczyć to czemu mamy cierpieć za nich i płacić kilka razy tyle za surowce? Tylko wytrwała walka Ukraińców daje im moralne prawo pouczania zachodu i ten nie ma jak się wywinąć od tej odpowiedzialności. No i po piąte jeżeli ktoś się łudzi, że Rosja w trakcie tego zawieszenia nie przestałaby się zbroić i nie zaatakowała znowu na wiosnę, to jest gorszym naiwniakiem niż zachodni politycy.

Rosja już jest mega wymęczona, nie są nawet w stanie podbić całego Donbasu. Takiej słabości nie spodziewałem się nawet po tym blamażu z początku kampanii. Ukraińcy musza im ciągle zagrażać tak żeby nie umocnili swojej pozycji na zajętych terenach. Jak się tam zadomowią i odbudują logistykę, no to będzie klops na wiosnę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -0,42% 23,80 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.