Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,18%

Re: Beka z xyz

Zgłoś do moderatora
Ktoś dzisiaj za szybko się wyrwał, niemniej kilka tysięcy akcji zgarnął. Pytanie czy to był niecierpliwy inwestor czy ktoś zaczyna zbierać już poważniejsze pakiety pod przyszłe ruchy na walorze. W sumie jak się zliczy to wszystko to troszkę akcji już na tych spadkach zostało zebrane. Najdłużej broniło się przy 24 ale ostatecznie podaż przeważyła.

Mnie osobiście trochę zaskoczyli wczoraj i dzisiaj, bo chciałem pozbierać na poziomach 20 zł, no ale mówi się trudno. Obstawiam jednak dobry raport i pod to gram, ale moim zdaniem 30 zł nie przebije na tym ruchu. No chyba że raport będzie fenomenalny, ale jednak aż takim optymistą nie jestem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -0,42% 23,80 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.