Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,72 zł , zmiana od tamtej pory: 9,30%

Re: Będzie zarobek, warto wchodzic! Ludzie ogarną się i będzie rura.

Zgłoś do moderatora
Wezwanie do odszkodowania i pozew to tez duzy kapitał w odbudowaniu wizerunku jaki by on niebył .
Moze liczyc lub nie to odszkodowanie ale samo pojawienie sie mediach juz przekłada sie na pieniadze .
A jesli by cos wpadło to rakieta i niekoniecznie kto rzadzi jesli weszli by w kredyty a oprocentowanie nagle wzrosło co jest bardzo mozliwe to czym gorszy rzad tym dla nich lepiej zwykły szarak stale za to płaci jaka władza by nie była .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS 0,00% 1,88 2023-06-05 12:14:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.