Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,44 zł , zmiana od tamtej pory: 6,15%

Re: Będzie wniosek o upadłość?

Zgłoś do moderatora
Sesji nie oglądasz? Wciskają papier aż miło. Ukryte zlecenia, pokazówki, a jak ktoś tylko wystawi na K, to sruuu. Spada to niestety albo i stety na 2zl, a potem powrót na 1zl albo na minima, jak kiedyś, tj. 50gr.

Prawie pół miliarda zobowiązań. A Wy o WK. Na Hydrobudowie też pisali, że ma aktywa, do czasu...pierwszego wniosku o upadłość.
Spółka nie jest wylewna w komunikatach, więc takowy wniosek może być z zazskoczenia i wtedy luka -50%

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -1,89% 2,59 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.