Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,26 zł , zmiana od tamtej pory: 19,47%

Re: Będzie wniosek o upadłość?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-19 o godz. 09:32 ~Analityk76 napisał(a):
> Żyjesz chłopcze marzeniami, jak ci, których dostrzegłem na innych spółkach, których już nie ma.
> > Podałem fakty, a Twoje ustosunkowanie się do nich jest tak słabe, jak ta spółka.
> > Więcej nie będę tu pisać, bo spółka mnie kompletnie nie interesuje, a chciałem tylko przestrzec niedoświadczonych inwestorów czytających dwie linijki z raportu lub słuchających "ekspertów" a'la comtrader.

Dziękujemy Ci dobry Samarytaninie. :-)
Fakty to ja podałem w nawiązaniu do Twoich zarzutów.
Szkoda, że Twoja "analiza" taka płytka była i jakoś tendencyjna... ;-)
No i jakoś dziwnie termin jej "wydania" wypadł nie przy kursie pod 3 zł tylko w dołku korekty przy kursie poniżej 2,30 zł...

Ale... bardziej doświadczeni wiedzą o co chodzi i chyba nie trzeba im tłumaczyć jaki cel mają takie "analizy" wypuszczane w takich momentach. ;-)

A tak do Twojej wiedzy... na tego typu spółce przy akcjach w tej cenie to upadłością się nie straszy, bo możesz... hossę wywołać! :-)
Tu na spłatę zobowiązań tak z 30% majątku spółki (w cenach rynkowych) wystarczy, a może nawet mniej (grunty wciąż znacznie zaniżone!). Reszta trafiłaby do akcjonariuszy, co coś koło... 7 zł na akcję by dało!
Tak, tak... bankruty są wyżej wyceniane.
Ale do żadnych wniosków tu prezes Jan nie dopuści - obecnie ma dość klarowną sytuację i sporo pozytywnych wydarzeń przed spółką (Olsztyn, Wrocław, czy Katowice itp.).
Inwestował ostatnio w Piotrkowie i niezły grosz wrzucił w Otwock - zarzut, że ilość gotówki w kasie się zmienia jest po prostu śmieszny!
A wiesz chociaż kiedy ten Santander był wymagalny? ;-)
Sprawdź! :-)

comtrader

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -1,82% 2,70 2021-10-19 16:49:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.