Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,94 zł , zmiana od tamtej pory: -49,50%

Re: Bedzie to siodma firma Zielinskiego ktora upadnie?

Zgłoś do moderatora
Projekty farm PV Columbus Energy o mocy 19,19 MW wygrały w aukcji OZE

Spółki zależne Columbus Energy realizujące 21 projektów farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 19,192 MW wygrały aukcję na sprzedaż energii ze źródeł odnawialnych, podała spółka.
jak czytam raport moc wytwarzanej energii to 328MW.
czy ceny utrzymają się na takim poziomie bo piszecie nawet 15lat wątpię bliżej nam atom który już będzie miał wpływ na cenę a obecna cena to też i zasługa spekulacji. coraz więcej farm się otwiera , oprócz tego wzrost sprzedaży pomp ciepła i obecnie wejście w
Columbus Energy został partnerem Świętokrzyskiego Klastra Wodorowego, które celem jest zastąpienie użytkowania paliw kopalnych przez lokalne firmy zielonym wodorem, wytwarzanym z zeroemisyjnych źródeł energii m.in. z fotowoltaiki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -1,23% 8,05 2022-05-20 17:03:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.