Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,80 zł , zmiana od tamtej pory: -49,35%

Re: Bedzie to siodma firma Zielinskiego ktora upadnie?

Zgłoś do moderatora
Jak tutaj ktos dobrze wspomnial tylko dzieki Saule te akcje chodza jeszcze w okolicach 15-18 zl.
A ~oze Was nakreca a wogole facet nie ma merytorycznych odpowiedzi i danych. Jak jest tak kolorowo wg niego to niech Wam wytlumaczy dlaczego przeplywy pieniezne na Columbusie za ostatnie 3 kwartaly sa bardzo niekorzystne. Przeplywy operacyjne na minus, inwestycyjne takze, jedynie finansowe na plus bo biora coraz wiecej kredytow. Zobaczcie sobie co znacza wg. analiz wlasnie takie przeplywy, ze spolka jest nierentowna i chyli sie ku upadkowi. Wytlumaczylem Wam dlaczego te przeplywy tak wygladaja, wlasnie z tych nietrafionych decyzji z budowa farm fotowoltaicznych.
Akcji bedzie coraz wiecej a zysku praktyczniego zadnego. Nie liczcie tutaj na jakis wystrzal wartosci kursu bo kolejne 10 lat zapowiada sie jako stagnacja a nawet upadek a akcji pewnie co chwila bedzie wiecej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -4,38% 8,51 2022-05-18 17:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.