Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,55 zł , zmiana od tamtej pory: -60,27%

Re: Będzie to powyżej 1 zł przed wynikami?

Zgłoś do moderatora
Nie bedzie,z bardzo prostego powodu. Firma aktualnie nic nie produkuje. Na tym etapie rozwoju można liczyć jedynie na krótkotrwale podbitki kursu. Na przestrzeni kilku lat można spodziewać sie czegoś wiecej, bo obszar jest perspektywiczny. Do póki firma nie wstrzeli sie z czymś co bedzie można korzystnie sprzedać to nie ma co liczyć na prawdziwe zyski. Trochę pieniędzy dał zarobić covid i o ile nie zostały zmarnowane to może czymś pozytywnym zaskoczą. Mozna tu sie spodziewać wszystkiego od dużego wzrostu lub kilku zer po przecinku za zerem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMASS 1,39% 0,22 2022-11-25 16:45:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.