Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,78 zł , zmiana od tamtej pory: -11,90%

Re: bedzie odpał po wynikach za IQ

Zgłoś do moderatora
Mam wrażenie, że ktoś stara się na siłę obniżyć kurs tej spółeczki, gdy tylko kurs idzie lekko w górę. Moim zdaniem to dobra prognoza przed decyzją o dywidendzie.
Wyniki na poziomie zysku netto przyzwoite, ale nie powalające, ale za to przepływy pieniężne netto 13,5 mln zł na plus vs. -10 mln w poprzednim roku. Czyli kasa na koncie na cele dywidendowe jest znaczna :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA -1,19% 3,33 2024-02-21 16:42:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.