Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,59%

Re: Bedzie dzisiaj 3 z przodu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-05 o godz. 17:38 ~Darson napisał(a):
> To ile jest warte , 20 zł czy 10 zł.Zrobiłeś jakieś obliczenia?Gdy analitycy wyceniają akcje starają się podać jakieś argumenty.

No własnie analitycy bardzo negatywnie oceniają tą spółkę i odradzają kupna po tak zawyżonej cenie,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC -1,10% 37,89 2022-11-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.