Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,02 zł , zmiana od tamtej pory: -18,60%

Re: Bedzie drugi Columbus, idziemy na nowe szczyty

Zgłoś do moderatora
Ktoś to wszystko musi wybudować i
Tu wchodzi RSP które z tego co kojarzę oferuje również systemy z trakerami ,
Warto tez zwrócić uwagę na wycenę 1 Mw , która sięga już 700tys Euro

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Photon-Energy-chce-zwiekszyc-portfel-elektrowni-PV-moze-wyemitowac-zielone-obligacje-wywiad-8133135.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL 2,08% 4,90 2021-09-24 16:39:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.