Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,52 zł , zmiana od tamtej pory: 7,14%

Re: Będzie atak na tegoroczne szczyty

Zgłoś do moderatora
Nie będzie żadnego ataku bo ten co ma wejść to wie, że może sobie w chwilę ustalić w zasadzie dowolny kurs. I to wcale nie dużymi środkami. W arkuszu jest do wzięcia raptem 15 k akcji z czego do 15 zł mniej niż 10 k. Tak jak już nie raz pisałem, tutaj ff to jakieś 70 k akcji a na pewno nie więcej niż 100 k. Poza tym nie mogą tego wyciągnąć w niebo przed emisją bo można by się narazić na zarzut, że emisja była za tanio sprzedana i ktoś mógłby nawet zaskarżyć uchwałę i opóźnić cały proces. Tu nie ma żadnych informacji ani płynności więc nikt tego nie tknie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORPOSTA 3,85% 2,70 2021-10-25 10:33:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.