Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,00 zł , zmiana od tamtej pory: -17,78%

Re: Będzie 50 zł w przyszłym tygodniu?

Zgłoś do moderatora
Mnie zastanawia ten patent ,jest na USA do końca 2032r.
Czy nie mogliby w snt mieć takiego również w Europie itd . No chyba że tamte przepisy patentowe są zupełnie różne niż Europy. Jednak to jeszcze 11 lat. A USA to nie jedyny rynek
Europa ma podobna liczbę ludzi i choroby cywilizacyjne serca.
Generalnie rynek jest ogromny i patrząc na inwestycje p.Ksiazka dopóki on trzyma akcje podążam jego drogą.
Przecież nie sprzedam i wpłacę na 0 zł do banku. A gpw mało ma takich firm.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK 0,17% 29,60 2021-09-16 12:55:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.