Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,00 zł , zmiana od tamtej pory: -21,67%

Re: Będzie 50 zł w przyszłym tygodniu?

Zgłoś do moderatora
Co do estymacji wejscia kardio na rynek usa to ja zrobilem tak:wartosc rocznej sprzedazy na tym rynku (podawal to snt i niezalezne zrodla) razy market share jaki snt moglby uzyskac (diabli wiedza ile-liczylem rozne scenariuse w oparciu o ogolne doswiadczenie biznesowe) razy prowizja ((10%?) a potem policzenie PV takiej wartosci w okresie ochrony patentowej...kwoty kosmiczne ale...dead line ochrony patentowej...to tyle tak na boku tego ze ‚trzeba brac pkc,the sky is the limit’

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -3,92% 28,20 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.