Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,94%

Re: Będzie 50 zł w przyszłym tygodniu?

Zgłoś do moderatora
Nie ma chętnych do sprzedaży po raz pierwszy od dłuższego czasu. Po osiągnięciu ceny 28 zł trwa ,,pilnowanie,, kursu. Mamy tu mocnego animatora.
Tylko nikt nie wie dokąd nas to zaprowadzi z cenami. Zakładam również że niewielu chce oddać poniżej 39 zł. Tam jest kluczowa liczba na dziś.
A później nie mamy odniesienia.
Dla mnie wyznacznikiem jest inwestycja p.Ksiazka. skoro on inwestuje swoje prywatne oszczędności a nie OFE czy NFI to też tu zostaje. Zastanowię się przy 100 zł co dalej. Program motywacyjny też jest jakąś wskazówka co do wartości SNT

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK 1,18% 29,90 2021-09-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.