Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,61 zł , zmiana od tamtej pory: 11,70%

Re: BĘDĘ TYLKO DOBRZE PISAŁ O BOŚ, TU PRZEBITKA OD WEJŚCIA 500 RAZY

Zgłoś do moderatora
JAK WSZEDŁ BPH SA PO 55 ZŁ TO POCIĄGNĘLIŚMY GO NA 1370 ZŁ W 6 LAT, A TU PODOBNIE, BOŚ WSZEDŁ PO 45 ZŁ I CAŁY CZAS ROŚNIE I ROŚNIE I ROŚNIE, ŻE AŻ NUDNO TERAZ 7 ZŁ 61 NGROSZY, WSZYSTKO PODOBNIE A TYLKO ODWROTNIE. NO GDY POPATRZYŁ SIE DO LUSTRA, W TZW. LUSTRZANE ODBICIE TO JEST FANTASTYCZNIE. BOŚ TO ZNAKOMITY BANK I PRZEKONALIŚCIE MKNIE, ŻE JEST BOŚ ZNAKOMITY. NO WYCENĘ MOŻNA ZAPISAĆ INACZEJ I ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE 761 Z GRAOSZAMI, I WSZYSTKO JASNE. TERAZ JUŻ TYLKO DOBRZE BĘDĘ PISAŁ O BOŚ, TAKA WYCENA ŻE HO HO, I HA HA. A MOŻE IHAHA. BOŚ JEST DEBEŚCIAK I ANALITYCY W BOŚ TO DEBEŚCIALI, NA DEBECIE?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 4,55% 8,50 2022-12-05 17:01:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.