Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: będą musieli jakoś to upchnąć...

Zgłoś do moderatora
pompowali kurs ale dopiero po odcięciu PP, aby zachęcić durni do obejmowania akcji po 10 gr ( dzisiaj 4 gr). Pewnie ten sam manewr chcieli wykorzystać na Foneco, ale giełda pokazała figę i zawiesiła Foneco aż do dzisiaj i odwiesi dopiero po wprowadzeniu nowych akcji do obrotu. Generalnie ci panowie mają bana na Giełdzie i tutaj też można się spodziewać wykorzystania każdej okazji przez giełdę w utrudnianiu tej działalności drukarskiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.