Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,70 zł , zmiana od tamtej pory: 25,67%

Re: BAT elektrowni ZEPAK

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-26 o godz. 11:51 ~zero napisał(a):
> po kiego grzyba wklejasz od roku czasu te sama bajeczke dla smutnych dzieci - nikt tego nie czyta ...

to kundel wynajęty i musi szczekać, ma zadanie wystraszyć chętnych na kupno , akcji mało to akcje sa cenne , chca skupić jak najwięcej ale nikt nie chce oddać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 0,43% 23,50 2022-06-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.