Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,47%

Re: Bardzo tajemniczy artykuł-polecam

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-11-17 o godz. 18:58 ~dobryNEWS napisał(a):
> https://polskatimes.pl/friz-podbil-youtube-a-teraz-chce-wejsc-na-gielde-ekipa-sa-bedzie-rewolucja-wchodzimy-w-rynek-gamingu/ar/c13-15293753
> Przeczytajcie sobie cały artykuł
> Czy przypadkiem nie chodzi tu o połączenie Tbulla i TheDust? Mam pewne podejrzenia. Nie ujawniają jeszcze w jakie 2 spółki wchodzą i mają zamiar je połączyć , zachowują anonimowość choć jak twierdzą proces wchodzenia do spółek już trwa? Mam dziwne przeczucie ,ze będzie tu niebawem nieoczekiwany rajd.

Tu już był nieoczekiwany rajd - z 214,90 zł na 8,50.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -1,83% 21,50 2021-10-18 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.