Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Bardzo mocne obroty jak na taką spółkę (aż- 7 700 zł !!)Kto to kupuj

Pozdrawiam serdecznie! Powiedz mi tylko,że trzymasz te akcje jeszcze?
Pamiętam jak mi pisałeś,wywaliłem po 0,42 zł dawno temu. Wróciłem z sentymentu bo mam stare porachunki na tym śmieciu.
Kupiłem po 0,25 zł i jak spadnie to nic się nie stanie, kupiłem za grosze i czekam na cenę poniżej 0,20 zł (okolice 0,15 zł)
Ludzie z nudów ja zwalą i spokojnie zleci na 0,15 zł i Tymoch będzie grał sam ze sobą i z całą Rada Nadzorczą. Będą się bawić w "BERKA" - (DZIŚ GANIA TYMOCH ,JUTRO CZŁONEK RN).Będą się "ubierac" na wzajem w swoje nic niewarte akcje.
Powinno byc odbicie z ceny 0,25 zł (spekulacyjne pod wywalenie przez członka zapewne)
i pozbędę się akcji i czekam na zwałę do groszówek.
Potem zobaczymy jak się sytuacja potoczy,może to kiedys jeszcze rusze na pare sekund

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.