Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: -10,96%

Re: bardzo dobry raport roczny będzie

Zgłoś do moderatora
No to wymyśliłeś :). Za 700tys skup?? Haj zrobią to za kilka milionów, które maja itp. Tak jak ktoś wspomniał nie mam pojęcia kto oddaję akcje po 70gr.raczej osoby przypadkowe. Kurs urośnie adekwatnie do wydarzeń, i wtedy wielkid hallo bo po 1zl, co i tak będzie wartością 60% realnej wartości. Ale akumulacja idzie, lepiej zebrać teraz powoli niż szybko do 1zl.wolumen wróci, będzie taki okres, już niebawem. Potwierdzi to jeszcze raport kolejny i nowe wiadomości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 1,56% 0,65 2022-12-02 13:45:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.