Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: -9,09%

Re: bardzo dobry raport roczny

Zgłoś do moderatora
NIe słyszałem, aby prezes mówił coś o stałej polityce dywidendowej. Kasa zostaje w spólce i jest na dalszy rozwoj. skoro wchodza do wierzytelnosci, to absurdem byloby rozdawanie kasy a pozniej znowu pozyczanie albo jakas emisja akcji, obojatnie jak jest teraz, to lepsza opcja i c/wk sie zmienia pozytywnie. realna cena akcji jest wyzsza. cierpliwosc, dolaczy wiecej osob, kilka dobrych transakcji z wierzytelnosci i ludzie dostaną kawalek zaufania, ale wtedy juz takich cen nie bedzie. zawsze jest ten schemat i sie powtarza. takze, predzej czy pozniej i tak te 1zl przekroczy...prawdopodobnie niebawem :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 1,56% 0,65 2022-12-02 13:45:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.