Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,90 zł , zmiana od tamtej pory: -6,56%

Re: Bardzo dobre wiadomości dla Agroligi.

Zgłoś do moderatora
Dwóch głównych ma 1 281 500 akcji więc powiedzmy nawet że pozostałe 256 176 jest free float (a tak nie jest bo są jeszcze duzi poniżej 5%). Ale nawet jakby to po średniej z 6m trzeba tylko 4-5 mln PLN żeby to wziąć. Jeśli mówisz że tyle nie mają to mało wiesz nic o nich.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA -0,39% 17,66 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.