Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: 210,67%

Re: bankrut

Zgłoś do moderatora
Tutaj nie chodzi o OFErmy, po prostu w połowie roku komunikat ze spółki wydobycie 280tys ton, co najgorsze za nami i co dalej....... wydobycie znikome, brak odzewu ze strony spółki, takie to trochę niepoważne,. Jasne że wychodzą OFErmy i byc moze to swietny moment by dokupic jeśli ktos ma czas np 5 lat tylko czy z taką polityką informacyjną zarzadu jesteśmy w stanie coś ugrać. Problem to ich zadłuzenie liczone w krociach i umówmy się bez redukcji długu o 70% ta spółka nie ma prawa istnieć. Wiec następnym krokiem bedzie albo umarzacie nam 70% a reszta na raty albo nie dostaniecie nic i zamykamy biznes. Proste. O to idzie teraz gra. O 100 milionów USD!!!!!!! Zredukowali Agrotonowi, Zredukowali KSG agro czy tutaj tak będzie???? Więc będą pokazywac wydobycie znikome, będa wciagle o wojnie mówic by zredukować zadłużenie. ALe to bylo do przewidzenia.
Druga strona medalu OFERmy się skoncza zdoluj do 8 groszy i ktos to w 2-3 sesjach od nich wezmie. Jakis jest tam postep pomiedzy Ukraina a Rosją, idzie to jak krew z nosa ale idzie, moze z perspektywy 5 lat będzie to dobry stzrał i odbije na 60-70 gr....... co da zysk razy 500%
  • bankrut Autor: ~mistrz
  • Re: bankrut Autor: ~Czopek
  • Re: bankrut Autor: -dareczek-
  • Re: bankrut Autor: ~Ricardo
  • Re: bankrut Autor: -dareczek-
  • Re: bankrut Autor: ~Ricardo
  • Re: bankrut Autor: zbimich

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG -6,80% 0,47 2020-10-23 15:48:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.