Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: 266,67%

Re: bankrut

Zgłoś do moderatora
OK.... mają dwie kopalnie po stronie Ukraińskiej, Ukraina importuje duuużo węgla, dlczego ich czarnego złota nie kupują??? Te dwie kopalnie powinny pracować na pelnych obrtach skoro tam deficyt węgla a tak nie jest, musi byc jakieś drugie dno. Nie mają układów?? Być może będą teraz grać pod umorzenie cześci długu bo ich zadłuzenie jest kosmiczne. Tak zrobił Agroton i KSG Agro, obniżyli im długi. Wszystko się okaże. Tak czy inaczej o ile spółka pzretrwa kurs jest uwalony na kilka lat.....
  • bankrut Autor: ~mistrz
  • Re: bankrut Autor: ~Czopek
  • Re: bankrut Autor: -dareczek-
  • Re: bankrut Autor: ~Ricardo
  • Re: bankrut Autor: -dareczek-
  • Re: bankrut Autor: ~Ricardo
  • Re: bankrut Autor: zbimich

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG -6,78% 0,55 2020-10-20 14:57:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.