Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,57 zł , zmiana od tamtej pory: 7,34%

Re: Banki wystartowały

Zgłoś do moderatora
PZU jest na górce. Większość spółek spadła, wszystkie banki, a PZU jako jedyna (niech będzie z sektora fin.) trzyma kurs wysoko. Tu powinno być 25 maks. Pazdz. uważany jest za m-c spadków, może wówczas ludzie się opamiętają i będzie możliwość zakupu po cenie realnej (rzeczyw.), uczciwej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -0,81% 31,74 2022-11-25 17:03:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.