Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -95,00%

Re: Banda oszustów znów zrobi nawinych w konia

Zgłoś do moderatora
ej chłopie, chłopie. --spółdzielnio. Zbliża się dzień, kiedy wrócą notowania i już złowieszczycie, licząc, że jakiś naiwniak- których rzecz jasna już tu nie ma - odda wam za darmo a wy potem zrobicie z tym co trzeba. WASZE NIEDOCZEKANIE!, JUZ PRZEZ OSTATNI ROK NARZEKALIŚCIE I NA MARNE WASZE NARZEKANIE TERAZ ZNÓW PRÓBUJECIE. TAKICH JAK WY POWINI SIE OD RAZU DO WIEZIENIA WSADZAC!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.