Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,54 zł , zmiana od tamtej pory: 2,23%

Re: BAH WZIĄŁ SIĘ NA SPRZEDAŻ BMW I MERCA NA POWAŻNIE

Zgłoś do moderatora
Owszem sprzedają, ale widzę to trochę inaczej.
Na otomoto zostało już tylko 8 samochodów.
Na mój rozum wygląda to tak, jakby szykowali się na przeniesienie sprzedanego salonu z Waszyngtona. Oby tak było, to byłby najbardziej reprezentacyjny salon JLR w Warszawie, lokalizacja doskonała. Optymalnie byłoby gdyby na Waszyngtona został sam serwis (dopóki to możliwe). Przy Wawelskiej jest mało stanowisk serwisowych. Druga opcja, moim zdaniem mniej prawdopodobna, to sprzedaż Wawelskiej i częściowe rozliczenie z JLR. Inchcape mogłoby kupić, serwis już mają, mieliby super salon. Czas pokaże czy dobrze to odczytuję.
https://imotors.otomoto.pl/inventory

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -3,17% 0,55 2022-12-02 16:07:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.