Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,20 zł , zmiana od tamtej pory: 13,74%

Re: B. dobry raport za I półrocze a dziś lekki minus. O co tu kaman?

Zgłoś do moderatora
Warto, ale po co robić tyle szumu jak można po cichu zbierać na dołkach. Pierwsze półrocze zawsze wypada tu gorzej niż drugie. Ci co niewiedzą może się ewakuowali zawczasu, ich strata. A jeżeli sprzedaż za 50mln zostanie zawarta jeszcze w tym roku to nie będzie co zbierać aż po 25.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,98% 20,70 2022-05-23 15:15:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.