Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: 49,17%

Re: Atywa spółki z dotacją to prawie 50 gr na akcję!

Zgłoś do moderatora
Ha ha ha niedziela godzina 10:00 kilka minutek po napisaniu przeze mnie posta i już troll Ta wściekłością atakuje i robi swoje wklejki i teraz sobie odpowiedzcie na pytanie nie pisał przez większość soboty nie pisał dziś od rana dzisiaj ja napisałem posta po godzinie 10:00 kilka minut i on już jest na forum i teraz odpowiedźcie na pytanie kim on jest co tu robi jaki ma cel i dlaczego tak przeraźliwie żebrze na forum spółki 24h na dobę ma podgląd podobno nie chcę jej kupić uważa ją za bankruta.

Trolluta ty będziesz łykał inwencją powyżej 1 zł i będziesz miał powód jak będzie korekta do 60 do 80 gr by kolejne 2 lata znowu być bo ty jesteś dawcą kapitału hahaha.
Tak jak byłeś dawcą kapitału na formas Soft Blue inventionie w 2020 roku tak będziesz dawcą kapitału W kolejnym okresie Jak na razie budowa się buduje pięknie za twoje pieniadze :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION 0,85% 0,18 2023-06-07 16:26:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.