Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,93 zł , zmiana od tamtej pory: -17,36%

Re: AT - wykres tygodniowy

Zgłoś do moderatora
Wykres tygodniowy:
Świeczka wzrostowa (+12,21%). Odrobione 50% ostatniej fali spadkowej. Na razie nic się nie zmienia i nadal obowiązuje trend spadkowy.
Wykres dzienny:
Kurs zatrzymany na SMA50

Przyszły tydzień:
okolice 2,10 - opór
okolice 1,6 - wsparcie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD 2,90% 1,59 2020-02-14 16:35:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.