Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  67,60 zł , zmiana od tamtej pory: 28,40%

Re: ASSECO ZAWSZE MOZNA KUPIC TUTAJ POCIAG NIE ODJEDZIE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-03-26 o godz. 22:21 ~Antekbezmajtek napisał(a):
> Oczywiście, że można logicznie wytłumaczyć. Choćby tak, że cena/zysk to 14. Dużo, po prostu. Obiektywnie nie jest bardzo drogo ale subiektywnie - są na GPW spółki z C/Z = 5. I jeśli ktoś nie ma skarbonki bez dna to sprzedaja Asseco i kupuje Asbis, na przykład. Co widać po dynamice wzrostów.
> Jeśli cena Asseco spadnie do 60 a C/Z poniżej 12 to i chętnie się znajdą. Asbis korzysta mocno na pandemi dystrubucjia sprzętu ,zupelnie inne perspektywy ma Asseco po pierwszym kwartale wskażniki rynkowe ulegną obniżeniu Soćąlorz kupując akcje po 65 zł wiedział co robi ,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL 2,97% 86,80 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.