Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  67,60 zł , zmiana od tamtej pory: 28,62%

Re: ASSECO ZAWSZE MOZNA KUPIC TUTAJ POCIAG NIE ODJEDZIE

Zgłoś do moderatora
Oczywiście, że można logicznie wytłumaczyć. Choćby tak, że cena/zysk to 14. Dużo, po prostu. Obiektywnie nie jest bardzo drogo ale subiektywnie - są na GPW spółki z C/Z = 5. I jeśli ktoś nie ma skarbonki bez dna to sprzedaja Asseco i kupuje Asbis, na przykład. Co widać po dynamice wzrostów.
Jeśli cena Asseco spadnie do 60 a C/Z poniżej 12 to i chętnie się znajdą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL 1,70% 86,95 2021-09-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.