Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  67,60 zł , zmiana od tamtej pory: 24,70%

Re: ASSECO ZAWSZE MOZNA KUPIC TUTAJ POCIAG NIE ODJEDZIE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-03-26 o godz. 16:47 ~fraben napisał(a):
> Dnia 2021-03-26 o godz. 16:39 ~Tomenio napisał(a):
> > Złoty wyjątkowo słaby, najlepsze wyniki, najlepsza dywidenda, potężne perspektywy a to spada (gdy masa słabych spółek z WIG20 bardzo wysokie wzrosty). Tego chyba nawet nie da się wytłumaczyć logicznie.Da się papier jest zbierany .przed dużym wzrostem grubo powyżej 70zł .cierpliwość

TEN PAPIER JUŻ DAAWWNOOOO POWINIEN BYĆ POWYŻEJ 80 ZŁ. BYLE CO KOSZTUJE NA GOEŁDZIE 50 ZŁ A TU GIDANT STABILNY I PRACY DO PRZODU PLANUJĄCY KOLEJNE AKWIZYCJE ! SPADA JAK KUPA W ODBYTU !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL -0,65% 84,30 2021-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.