Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,20 zł , zmiana od tamtej pory: 15,66%

Re: Asseco Poland – wyniki za III kwartał lepsze od oczekiwań, 78,5 mln

Zgłoś do moderatora
...wg konsensusu PAP:
- "Wyniki Asseco Poland w III kw. 2019 roku vs. konsensus PAP (tabela)" (https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wyniki-Asseco-Poland-w-III-kw-2019-roku-vs-konsensus-PAP-tabela-7776161.html);
- "Zysk netto Asseco Poland w III kw. wyniósł 78,5 mln zł, wyższy niż konsensus" (https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zysk-netto-Asseco-Poland-w-III-kw-wyniosl-78-5-mln-zl-wyzszy-niz-konsensus-7776179.html).
...i wszystko jasne... ;-p

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL 1,09% 65,00 2020-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.