Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: -78,40%

Re: ASM GROUP z tytułem "Geparda Biznesu"

Zgłoś do moderatora
O C2A parkiet te pisał że to rewelacja spółka, a rok później ludzie poszyli z torbami.
Wnioski wyciągnijmy sami.

Poniżej link z forum bankiera. Na stronie Parkietu nie ma już tego artykułu dlaczego? Pewnie nie mają miejsca na serwerze :)

w artykule
http://www.parkiet.com/artykul/1197764,1197772-Firmy-z-NewConnect-dobrze-sobie-poradzily-w-2011-r-.html

"...Oprócz analizy nominalnej wartości zysku netto, warto przyjrzeć się procentowej zmianie wyników. Najmocniej, bo aż 66 razy, zarobek zwiększyła specjalizująca się w sprzedaży czasu reklamowego firma Call2Action. W 2011 r. jej zysk netto wyniósł 3,3 mln zł, a rentowność netto poszła w górę o 26 pkt proc., do 28 proc...."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASMGROUP -2,26% 0,43 2021-09-21 09:11:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.