Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,30 zł , zmiana od tamtej pory: 4,23%

Re: Asbis konsekwentnie zmierza w kierunku 50 zł - uzasadnienie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-15 o godz. 09:24 ~Insider napisał(a):
> Po wczorajszej sesji szczęśliwie całkowicie zmieniła się narracja na forum :) Gdzie podziali się ci od WODOSPADÓW, papier jest DROGI itp. ? ;)

Dnia 2021-05-11 o godz. 18:15 ~ktoss napisał(a):
> A ja odpowiem autorowi watku tak: gdy ktos przychodzi i pisze elaboraty ile to kurs musi miec w/g najrozniejszych wskaznikow i wyliczen to znaczy, ze wlasnie mamy ostatnia gorke. I ci co sa madrzy wyjda z duzym zyskiem. Wszyscy kolejni z mniejszym. A naiwniacy co wierza w te steki bzdur i kupuja zostaja potem na hakach na miesiace/lata.
>
> Przerabiane na setkach spolek. Satysfakcja gwarantowana.

> Dnia 2021-05-11 o godz. 18:29 ~Biznes napisał(a):
> > kolego ktoss za długo przesiadywałeś na balonach napompowanych do granic możliwości gdzie wskaźniki były wręcz bordowe i oderwane granatem od rzeczywistości a spółka obiecywały kolosalne zyski kiedyś tam w przyszłości o ile wprowadzą swój pomysł w życie. Asbis to inna bajka a teoretyczne wyliczeniami mają swoje podstawy w postaci realnych zysków jakie firma wypracowuje, wzrostu r/r wyników i potężnemu rozwojowi, który widać od lat, obrotach jakie zawitały na tą spółkę ( w kontekście wejścia do wig40 ), rozwojowi marek własnych itd ale przede wszystkim boomie na sprzęt It jaki obserwujemy na świecie. Wiec schowaj swoje domysły do kieszenie i wpierw poczytaj o spółce i zainteresuj się nią nim zaczniesz wieszczyć swoje mądrości. 

Podbijam po raz pierwszy. Nie powiem, ze z niemala satysfakcja :) Za kilka tygodni podbiję dalej jak kurs będzie juz grubo poniżej 20 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -3,27% 22,20 2021-07-23 17:03:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.