Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,40 zł , zmiana od tamtej pory: -6,76%

Re: Asbis konsekwentnie zmierza w kierunku 50 zł - uzasadnienie

Zgłoś do moderatora
kolego ktoss za długo przesiadywałeś na balonach napompowanych do granic możliwości gdzie wskaźniki były wręcz bordowe i oderwane granatem od rzeczywistości a spółka obiecywały kolosalne zyski kiedyś tam w przyszłości o ile wprowadzą swój pomysł w życie. Asbis to inna bajka a teoretyczne wyliczeniami mają swoje podstawy w postaci realnych zysków jakie firma wypracowuje, wzrostu r/r wyników i potężnemu rozwojowi, który widać od lat, obrotach jakie zawitały na tą spółkę ( w kontekście wejścia do wig40 ), rozwojowi marek własnych itd ale przede wszystkim boomie na sprzęt It jaki obserwujemy na świecie. Wiec schowaj swoje domysły do kieszenie i wpierw poczytaj o spółce i zainteresuj się nią nim zaczniesz wieszczyć swoje mądrości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,22% 22,75 2021-07-30 12:34:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.