Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,40 zł , zmiana od tamtej pory: -6,97%

Re: Asbis konsekwentnie zmierza w kierunku 50 zł - uzasadnienie

Zgłoś do moderatora
A ja odpowiem autorowi watku tak: gdy ktos przychodzi i pisze elaboraty ile to kurs musi miec w/g najrozniejszych wskaznikow i wyliczen to znaczy, ze wlasnie mamy ostatnia gorke. I ci co sa madrzy wyjda z duzym zyskiem. Wszyscy kolejni z mniejszym. A naiwniacy co wierza w te steki bzdur i kupuja zostaja potem na hakach na miesiace/lata.

Przerabiane na setkach spolek. Satysfakcja gwarantowana.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,00% 22,70 2021-07-30 12:10:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.