Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,21 zł , zmiana od tamtej pory: -14,03%

Re: as w rękawie?

Zgłoś do moderatora
No to gość się powinien zwolnic bo to on ma obowiązki wobec spółki i wobec wierzycieli silniej chronione niż wobec akcjonariuszy - na dodatek za to może dostać po prywatnym majątku.

Cap nie wyprowadzi kasy z PiP bo ta kasa jest potrzebna żeby regulowac zobowiązania, żeby sąd nie zdjął sanacji (muszą regulować zobowiązania na bieżąco) - jak by zdjął sanację to PiP się składa w miesiąc bo ma za dużo długów.

Jak oczyszczą PiP z nierentownych sklepów to jest szansa, że ktoś to od nich zabierze za jakąś cenę co nie oznacza, że na tym zarobią bo wlożyli sporo kasy a nie wiedzieli, że będzie aż takie bagno...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL -5,00% 1,90 2019-05-24 17:01:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.