Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,80 zł , zmiana od tamtej pory: 4,59%

Re: Artykuł w Pulsie Biznesu "Krynicki Recykling idzie na rekord"

Zgłoś do moderatora
Silnie rosnąca w ostatnich miesiącach inflacja w USA przekierowuje coraz większe kapitały gospodarstw domowych na rynek akcji, a co robią nasze osły dardanelskie, oddają kasę do pekało na o,1%,jakby nie wiedzieli ,że wzrost kosztów ,firmy przerzucają na klienta i mają większe zyski i ten sposób można chronić się przed inflacją inwestując w dobre firmy ,które płacą dywidendę, a nie przechowywać kasę w pekało .Powiem więcej ,jak już nasze cepy kupią akcje, o zamiast trzymać rok ,albo więcej, to już po godzinie walą w rynek ,przy okazji dając sobie ostro w s>>>, na czczo i bez znieczulenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,44% 22,80 2022-05-18 14:43:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.