Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,00 zł , zmiana od tamtej pory: 183,75%

Re: Artykuł

Zgłoś do moderatora
PURE TO świetna spółka tylko na długi termin, scoupe to na krótki termin, ale mi osobiście ta emisja się nie podoba, nagle potrzebują kasy żeby coś tam poprawić jak zapowiadali już sprzedaż.... oczywiście mogę się mylić, ale byłbym ostrożny, co do pure jak przebije trwale 40, 60 będzie jak w banku, także kto się nie złapał ma +50% do zarobienia w krótkim czasie.
  • Artykuł Autor: ~Majster
  • Re: Artykuł Autor: ~purek
  • Re: Artykuł Autor: ~spekulant
  • Re: Artykuł Autor: ~Jurek
  • Re: Artykuł Autor: ~Adam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE 0,44% 113,50 2021-03-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.