Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,70 zł , zmiana od tamtej pory: 193,28%

Re: Artykuł

Zgłoś do moderatora
Myślę, że Pure można z tych spółek biotech porównywać z SCPFL, które odbiło od krótkoterminowego dołka o 50% (z 49 zł na 75). My tutaj mieliśmy dołek 30 zł z odbiciem póki co poniżej 30%. Przy czym mieliśmy znacznie głębszą korektę, bo aż o 50% (z 62 zł do 30), więc papier wydaje się bardziej rzutki. Moim zdaniem przebicie 40 zł otworzy drogę na historyczne maksima.
Zdaniem autora z artykułu na Parkiecie Pure jest faworytem tegorocznej hossy na spółkach z branży.
  • Artykuł Autor: ~Majster
  • Re: Artykuł Autor: ~purek
  • Re: Artykuł Autor: ~spekulant
  • Re: Artykuł Autor: ~Jurek
  • Re: Artykuł Autor: ~Adam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE 0,44% 113,50 2021-03-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.