Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,44 zł , zmiana od tamtej pory: -20,16%

Re: Artkuł -szybujące ceny

Zgłoś do moderatora
można mielić to samo.
Tak, piach na drogi zdrożał najbardziej, kruszywo i cement.
Litości.
Będą argumenty za ciągnięciem cen w górę. 10% od 400 mln, to 40 mln. Tak dla przykładu. Ile w tym będzie "stali"? "Co kot napłakał".

A JHM dowali ceny i już

Będą mega przychody i zyski.

Pamiętaj też że tu Kobylarnia rozdaje karteczki na rynku, więc patrząc na cały podmiot, lepiej być nie może.

Dodatkowo kolejne przetargi będą tylko windowały ceny postepowań w górę, a cała ta "spekulacyjna" zajawka jest chwilową.

Dodaj do tego chiny i spadki tam inwestycji, gdzie ceny stali ciągnęły głównie chińczycy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -2,61% 3,54 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.