Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -24,22%

Re: arkadiusz NAGANIACZ ścigany za nagonke na PARTNERŚMIECIA

Zgłoś do moderatora
Osoby poszkodowane przez tego kogoś proponuję, żeby poszli do spółki po swoje pieniądze, na moje oko może to ktoś być od nich. Myślę że sprawny detektyw szybko by namierzył tego kogoś i nie tylko jego oraz skompletował potrzebne materiały do wystosowania pozwu zbiorowego. Naganiacze działali działali w dwie strony wchodzili na inne spółki typu Biomed itd....gdzie największe w chwili obecnej jest zainteresowanie i działali na niekorzyść spółeki w tym i innych spółek w porozumieniu i z pełną premedytacją której celem było pozbawienie ludzi kapitału.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PARTNER 2,83% 0,15 2021-12-03 13:32:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.