Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,47 zł , zmiana od tamtej pory: -9,17%

Re: Arctic Paper - szansa a mocny raport całoroczny

Zgłoś do moderatora
wydaje mi się że wchodzi fundusz. Na stronie PKO TFI w składzie portfeli akcyjnych wskazane jest, iż mają około 0,4 mln akcji ATC. Patrząc na stronę biznesradar tam również poniżej wątku spółki jest informacja o TFI PKO (niesety treść premium ). Na stronie stooq do tej pory nie zauważyłem aby były dane TFI PKO jako akcjonariusza ATC. Wychodzi zatem, iż fundusz dopiero wchodzi do spółki. Dzisiejsza sesja na tak słaby rynku wzorowa. Czekam na propozycje spółki co do dywidendy. Marzy mi się 0,4 zł na akcję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC 2,53% 4,06 2020-04-03 17:01:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.