Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: -33,52%

Re: Apis fajna spółka na 1 tys wzrostów

Zgłoś do moderatora
mądrze piszesz bardzo tanio ,Ludzie chcą zarobić za szybko myślą że dziś kupią a za miesiąc będzie 60 procent do zarobku.Nic mylnego.Teraz na giełdzie będzie wieloletni trend spadkowy i co by nie kupił zawsze w plecy.Wzrost zawsze niżej niż prowizja w obie strony i spadek o kilka procent i tak w koło macieju aż wymęczą niecierpliwych.
Ale zawsze na giełdzie zostawia się spółki które w 1-2-3 miesiące dają zarobić nawt 1 tysiąc procent.
Ale jak ludzie kupili po np apis po 15 groszy już 90 procent sprzedała a ci co siedzą po 12 groszy szybko oddadzą by się wyzerować.
Itak dalej itd
Kto zarobi-pytanie podstawowe i na czym zarobić.
Masz 20 pozycji po 30 tysięcy i szukasz takich oplutych na forach spółek na dnie cenowym i kupujesz z perspektywą ceny docelowej nie z perspektywą czasu.
Zawsze masz zarobek.Jedna spadnie 20 procent druga pójdzie 70 procent i tak dalej patrzysz na reszte pozycji .Z zarobionych na innych spółkach dokupuje te które spadły bardziej i czekam.
Tym sposobem nigdy nie mam straty a zawsze mam zarobek.
Proste
Czas to pieniądz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS -12,32% 0,06 2022-06-29 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.