Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,63%

Re: Antykoncepcja GK Ciech

Zgłoś do moderatora
Puste to są twoje teksty w stylu: „Proplan z całą pewnością już generuje odpowiednie zyski”. Napisz konkretnie jakie. Można się uśmiać. Jakie niby zyski może generować biznes, który nic nie produkuje? Wciskaj dalej. Może za 30 lat się zwróci ten „super pomysł”, ..... jak dołożysz kilkaset milionów. To Ty nie masz pojęcia o biznesie. Rejestracje można sobie mieć i tyle, nic z tego nie wynika. Bez produkcji nic nie zarobisz, nie wspominając o zyskach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIECH 0,54% 37,00 2020-01-20 17:01:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.