Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,90 zł , zmiana od tamtej pory: 59,49%

Re: aNowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy?

Zgłoś do moderatora
Skup akcji GKI zakonczylo przy ok. 2 zł, a jest ponad 3. Mysle, ze GKI ma pomysl na PJP. Niedlugo pewnie zdradza szczegoly, ale na razie mozna na ten temat poczytac w tresci ostatniego wezwania. Moim zdaniem Projprzem może tylko skorzystac na zaangazowaniu GKI, bo jakos w ostatnim roku nikt w Projprzemie nie mial pomyslu na rozwoj spolki.

Jak juz mamy porownywac wyniki to lepiej porownac roczne GKI EBITDA 2015 17,9 mln zl PJP EBITDA 2015 minus 3,4 mln zł !!!

Jak zarzad PJP pokazal w 2015 roku 8 mln zl straty netto to teraz latwo pokazywac zysk, tylko pytanie ile jeszcze trupów w szafie ukrywaja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 1,61% 12,60 2021-11-30 16:31:21
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.